Structural Mechanics Engineer

Structural Mechanics Engineer

Вирішуйте складні статичні та динамічні проблеми за допомогою рішень на базі Abaqus, хмарного моделювання та високопродуктивних обчислень.

Виконуйте розширені симуляції в хмарі

Structural Mechanics Engineer — це роль для симуляції, яка використовує технологію Abaqus® і дозволяє користувачам SOLIDWORKS® виконувати як прості, так і складні нелінійні структурні симуляції, використовуючи високопродуктивні обчислення (HPC) на хмарній платформі 3DEXPERIENCE®. Ви можете не тільки проводити симуляції в хмарі, але й безпечно зберігати свої дані на платформі, щоб мати до них доступ в будь-який час для зручної співпраці, з будь-якого місця та на будь-якому підключеному пристрої.

icon-002-improve-sw

Масштабовано та гнучко

Запускайте симуляції на локальному комп'ютері або в хмарі. З використанням HPC на платформі 3DEXPERIENCE ви можете виконувати більш тривалі симуляції.

icon-422-engineering-changes-sw

Неперервний робочий процес

Доступ до Structural Mechanics Engineer безпосередньо з SOLIDWORKS для роботи над вашою моделлю. Коли ваша CAD-модель змінюється в SOLIDWORKS, ви можете оновити модель симуляції всього за кілька кліків.

icon-252-3dexponcloud-sw

Легко відстежувати та ділитися

З усіма вашими даними в хмарі, ви можете легко відстежувати дані, забезпечувати можливість відстеження ревізій та легко співпрацювати та ділитися даними з зацікавленими сторонами через веб-браузер, а також приймати рішення швидше.

Вирішуйте складні інженерні проблеми з впевненістю

Вбудована технологія Abaqus дозволяє вам братися за більші, складніші конструкції. Основні можливості включають:

 • Проведення структурних лінійних та нелінійних статичних, динамічних з низькою та високою швидкістю, термічних та внутрішньоакустичних симуляцій;
 • Вирішення нелінійних динамічних проблем, таких як удар або випробування на падіння, пост-втрата стабільності та випадкові вібрації;
 • Робота з куплінгом декількох ефектів нелінійності, складним контактом з малими або великими збірками
 • Вибір найкращого дизайну на основі цілей продуктивності, використовуючи дослідження дизайну з параметрами SOLIDWORKS та 3DEXPERIENCE.

Досліджуйте широкий спектр матеріалів

Опції матеріалів та можливості калібрування матеріалів забезпечують відповідний вибір моделі матеріалу та точне моделювання поведінки. Функції включають:

 • Використання даних випробувань для калібрування поведінки моделі та отримання реалістичних результатів за допомогою можливостей калібрування матеріалів;
 • Використання бібліотеки матеріалів для визначення правильної поведінки, включаючи нелінійні властивості, такі як гіпереластичність та пластичність;
 • Створення вражаючих візуалізацій з візуалізацією матеріалів.
 

Залишайтеся продуктивними з інструментами, що заощаджують час

Structural Mechanics Engineer оснащений інструментами, що допомагають швидко розпочати роботу та забезпечують ефективний робочий процес. Основні моменти включають:

 • Помічник користувача надає інтерактивне керівництво по налаштуванню та керовані робочі процеси симуляції, щоб ви могли працювати швидко та ефективно;
 • Автоматизуйте дослідження компромісів за допомогою Параметричного Дослідження Дизайну;
 • Спрощення Геометрії готує геометрію для симуляцій на платформі 3DEXPERIENCE
 • Дозволяє спільне прийняття рішень по всій організації за допомогою онлайн-дашбордів для перегляду та порівняння альтернатив дизайну.

MPS скоротила час симуляцій з двох тижнів до одного дня за допомогою 3DEXPERIENCE Works Simulation.

Лідер в автомобільній галузі по ущільнювачах, Morgan Polymer Seals, прискорив розробку ущільнень, щоб задовольнити зростання попиту на електромобілі.

Дізнайтеся більше про Electromagnetics Engineer

ARTICLE

Виконання високорівневих симуляцій Abaqus з дому

tructural Mechanics Engineer на хмарній платформі 3DEXPERIENCE дозволяє користувачам SOLIDWORKS розв'язувати будь-яку проблему з аналізу методом скінченних елементів (FEA).

ARTICLE

Часті питання про хмарні рішення Abaqus

Structural Mechanics Engineer тепер надає вам прямий доступ до можливостей Abaqus на хмарній платформі 3DEXPERIENCE.

RECORDED WEBINAR

Подолання бар'єрів симуляції для всіх

Ведучі виробники покладаються на симуляцію як на ключовий компонент зменшення часу розробки та вартості, одночасно підтримуючи високу якість.

EBOOK

Проектування, кероване симуляцією, з 3DEXPERIENCE Works

Симуляція є потужним інструментом для аналізу та валідації реальної продуктивності дизайну. Однак, багато хто виявляє, що симуляція може зробити навіть більше.

Потрібна розширена симуляція? Ми вас забезпечимо.

Спробуйте цю роль сьогодні та інші ролі 3DEXPERIENCE Works, такі як Structural Performance Engineer, які працюють безшовно разом.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.