SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS Inspection

Скорочення часу, необхідного для створення контрольної документації, запобігання помилок при введенні даних, підвищення якості та прискорення виведення продукції на ринок.

Автоматизоване створення контрольної документації.

Доповнення SOLIDWORKS® Inspection автоматизує контроль інженерних креслень і 3D-файлів з інформацією про виробництво виробів (PMI). SOLIDWORKS Inspection скорочує час, необхідний для реєстрації результатів контролю, і спрощує створення стандартних звітів контролю.

Який пакет SOLIDWORKS Inspection підходить вам?

SOLIDWORKS Inspection Standard

SOLIDWORKS Inspection Standard — це рішення для контролю дослідних зразків і процесів, яке дозволяє оптимізувати створення контрольної документації. SOLIDWORKS Inspection Standard має у своєму складі як автономний додаток, так і вбудовуване доповнення і дозволяє працювати з наявними даними будь-яких форматів файлів.

SOLIDWORKS Inspection Professional

SOLIDWORKS Inspection Professional розширює можливості SOLIDWORKS Inspection Standard, дозволяючи практично повністю автоматизувати введення вимірювань у проектах з контролю. Завдяки SOLIDWORKS Inspection Professional можна безпосередньо працювати з 2D- та 3D-даними CAD та оптимізованими робочими процесами.

Потрібне детальне порівняння?

ІСТОРІЯ КЛІЄНТА

Wamore, Inc.

Від надходження партій деталей до контролю збірки в процесі, програмне забезпечення SOLIDWORKS Inspection допомагає нам виявляти більше неприйнятних деталей та усувати проблеми зі збіркою.

Марк Герхарт

Менеджер з конфігурацій

Дізнайтеся більше про SOLIDWORKS Inspection

CUSTOMER STORY

Technique, Inc.

Technique використовує рішення SOLIDWORKS® для проектування, симуляції та інспекції, щоб підтримати швидке зростання свого бізнесу з штампування металу, гнуття труб та виробництва малих серій, як...

 
FEATURE ARTICLE

Екосистема розумного виробництва

Протягом багатьох років застарілі процеси відокремлювали дизайн від етапу виробництва в процесі розробки продукту. Цей розрив...

 
VIDEO

Основи: SOLIDWORKS Inspection

Дізнайтеся, як SOLIDWORKS® Inspection автоматизує створення креслень інспекції з маркувальними бульбашками та стандартних звітів інспекції за галузевими стандартами.

 
DATASHEET

Технічний опис SOLIDWORKS Inspection

Для компаній, що створюють документи інспекції, SOLIDWORKS® Inspection автоматизує маркування інженерних креслень та 3D-файлів з продуктом...

           

Хочете дізнатися більше про SOLIDWORKS Inspection?

Рішення SOLIDWORKS Inspection дозволяють швидко оцінювати якість продукції та перетворювати нові ідеї в чудові вироби.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.