SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS PDM

Легко зберігайте, доступайте та діліться даними в одному місці, поліпшуючи спосіб, яким ваші команди керують та співпрацюють з даними.

Чому Вам сподобається SOLIDWORKS PDM

Потужні можливості пошуку дозволяють легко знаходити файли — швидко. Контроль версій гарантує, що у вас завжди буде доступ до найактуальніших файлів. Ви контролюєте, хто має доступ до даних і документів. Зберігайте CAD-моделі та документи — від електронних листів до зображень — у індексованому центральному сховищі на сервері компанії, яке відстежує версії та автоматизує робочі процеси. 

sw-icon-004b-upload

Управління файлами

Створюйте та підтримуйте всі дані в єдиному сховищі, до якого можна отримати доступ для зберігання та відновлення файлів. SOLIDWORKS PDM керує всіма змінами файлів і автоматично оновлює їх, коли файл переміщується або перейменовується.

sw-icon-026-find

Проєктування та повторне використання

З потужними інструментами пошуку, вбудованими прямо у Windows Explorer, знаходження даних є дуже простим. Швидко виявляйте та повторно використовуйте існуючі дані проєктування, щоб заощадити час та контролювати витрати. Визначайте файли за назвою, датою та метаданими.

sw-icon-098-locked

Контроль версій

Щоб уникнути конфліктів, файли можуть бути взяті на редагування і заблоковані, коли потрібно внести зміни в дизайн. Коли дизайни оновлюються іншими, живі сповіщення інформують вас про зміни, як тільки вони відбуваються.

SOLIDWORKS PDM Standard

Ідеально підходить для невеликих компаній з одним місцем розташування, які потребують простих можливостей управління даними. Функції включають:

 • Відстеження змін — зміни автоматично відстежуються, і ви можете бачити їх у панелі завдань та отримувати доступ до попередніх ревізій;
 • Сповіщення — інформування відповідних членів команди про зміни статусу разом з будь-якими діями, які можуть бути необхідні;
 • Автоматичне створення PDF — конвертація файлу креслення SOLIDWORKS у PDF під час переходу робочого процесу;
 • Інтегрований перегляд файлів — динамічний перегляд даних CAD за допомогою вбудованої можливості перегляду eDrawings.

SOLIDWORKS PDM Professional

SOLIDWORKS PDM Professional ідеально підходить для розподілених команд і включає всі ті ж можливості, що й PDM Standard, плюс ці додаткові можливості:

 • Віддалений доступ — забезпечує доступ до даних через веб-браузер для внутрішніх і зовнішніх користувачів. Доступ з будь-якого місця та з будь-якого пристрою;
 • Повідомлення електронною поштою — налаштуйте вашу систему для автоматичного повідомлення користувачів, коли файли або теки оновлюються;
 • Підтримка BOM — підтримуйте та використовуйте інформацію списку матеріалів (BOM) для подальшого використання;
 • Підтримка Multi-CAD — підключайтеся до різних сторонніх інструментів авторського CAD за допомогою вбудованої функціональності.

SOLIDWORKS Manage

SOLIDWORKS Manage ідеально підходить для команд, яким потрібна розширена система на основі записів. Насолоджуйтесь усіма можливостями, вище вказаними, а також:

 • Управління проектами – керуйте етапами проекту від початку до завершення. Використовуйте завдання користувачів та табелі робочого часу для автоматичного відстеження прогресу;
 • Управління процесами – налаштуйте бізнес-процеси, такі як Запити на Зміну в Інженерії (ECR), передачі та схвалення;
 • Управління елементами – створюйте, редагуйте та порівнюйте повні BOM за допомогою записів та файлів;
 • Інформаційні панелі та звіти – створюйте інтерактивні графічні панелі для відображення критичної інформації.Відправляйте звіти як вкладення електронною поштою.

ABCO Automation

ABCO Automation скоротила цикли проєктування на 35 відсотків за допомогою SOLIDWORKS PDM.

Дізнайтеся більше про програміста ЦПУ на виробництві

FLYER

Що нового у SOLIDWORKS 2022 — Управління даними

Дізнайтеся, як ви можете скористатися головними вдосконаленнями у SOLIDWORKS® PDM.

DATASHEET

Технічний опис SOLIDWORKS PDM

Рішення SOLIDWORKS® PDM (управління даними продукту) надає простий спосіб співпраці дизайнерів над проектами без турботи про контроль версій або втрату даних.

VIDEO

Основи: SOLIDWORKS PDM

Чи коли-небудь втрачали важливий файл? Витрачали занадто багато часу на управління даними або пошук файлів? За дві хвилини дізнайтеся, як SOLIDWORKS® PDM може позитивно впливати.

WHITE PAPER

Розподілене управління даними: Нові методи

Дані - найцінніший актив виробничої компанії; зберігання їх у безпеці, але доступність для відповідних команд є так само важливою.

Візьміть контроль над своїми даними вже сьогодні

Рішення просте. Спробуйте SOLIDWORKS PDM і ви здивуєтесь, чому не спробували це раніше.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.