Всі продукти

SOLIDWORKS — усі продукти за галузями

SOLIDWORKS® та портфель 3DEXPERIENCE® Works об’єднують всю екосистему, забезпечуючи роботу людей, додатків та даних про кожен аспект бізнесу в реальному часі для підвищення продуктивності, поліпшення співпраці та прискорення інновацій.

Проектувальники та конструктори в будь-якій компанії потребують найкращих інструментів та рішень для розробки та виведення на ринок високоякісних виробів, що відповідають вимогам замовників.

Дані — ключове звено у розробці виробів. Можливість безпечного зберігання даних та обміну ними надає учасникам проекту безпечний простір співпраці, взаємодії та розробки інновацій на основі актуальних даних, доступних у будь-який час і з будь-якої точки.

Трансформуйте виробництво та оптимізуйте роботу компанії завдяки доступним аналітичним даним, отриманим за допомогою повного набору інструментів платформи 3DEXPERIENCE.

Хмарне рішення 3DEXPERIENCE Works

Перетворіть 3D-проекти та дані розробки виробів на високоякісні графічні матеріали, інтерактивний 3D-контент та реалістичні візуалізації для відділів продажу, маркетингу та виробництва.

Хмарне рішення 3DEXPERIENCE Works

Рішення SOLIDWORKS® та 3DEXPERIENCE® Works для імітаційного моделювання надають інтегровані інструменти аналізу для проектувальників, конструкторів і аналітиків — від аналізу міцності та обчислювальної гідродинаміки до імітаційного моделювання литтєвого формування і передових хмарних функцій на базі технологій Abaqus.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.