SOLIDWORKS Simulation

SOLIDWORKS Simulation

Піддайте свої проекти умовам реального світу, щоб підвищити якість продукту, водночас знижуючи витрати на створення прототипів та фізичне тестування.

Почніть із безкоштовної пробної версії

Чому обрати SOLIDWORKS Simulation?

SOLIDWORKS® Simulation — це легко використовуваний набір інструментів для структурного аналізу, який застосовує метод кінцевих елементів (МКЕ) для прогнозування реальної фізичної поведінки продукту шляхом віртуального тестування CAD-моделей. Портфоліо надає можливості лінійного, нелінійного статичного та динамічного аналізу.

Який пакет SOLIDWORKS Симуляції підходить саме вам?

SOLIDWORKS Simulation Standard

SOLIDWORKS Simulation Standard -це інтуїтивно зрозуміле віртуальне середовище тестування для статичного лінійного аналізу та аналізу руху, заснованого на часі. Вона забезпечує підхід одночасного інжинірингу, допомагаючи вам знати, чи ваш продукт працюватиме належним чином та який термін служби він матиме — на етапі проектування.

SOLIDWORKS Simulation Professional

SOLIDWORKS Simulation Professional — дозволяє вам оптимізувати ваш дизайн, визначити механічну стійкість продукту, забезпечити довговічність продукту, топологію та природні частоти, а також тестувати теплопередачу та нестабільності при вигині. Вона також може виконувати послідовні мультифізичні симуляції та симуляцію втоми при високих циклах.

SOLIDWORKS Simulation Premium

SOLIDWORKS Simulation Premium — дозволяє ефективно оцінювати ваші проекти на предмет нелінійної та динамічної реакції, динамічного навантаження та композитних матеріалів. SOLIDWORKS Симуляція Преміум включає три розширені дослідження: Нелінійна Статика, Нелінійна Динаміка та Лінійна Динаміка.

Потрібне детальне порівняння цих пропозицій?

Дізнайтеся більше про SOLIDWORKS Simulation

FLYER

Що Нового в SOLIDWORKS 2022 — Simulation

Дізнайтеся, як ви можете скористатися 10 найкращими вдосконаленнями в SOLIDWORKS® Simulation, SOLIDWORKS Plastics і SOLIDWORKS Flow Simulation.

SOLIDWORKS

Хмарне моделювання для користувачів SOLIDWORKS

Досліджуйте інструменти аналізу, асоційовані з SOLIDWORKS, що включають технології від Abaqus, fe-safe та CST.

DATASHEET

Роль Користувача Структурного Проектувальника у 3DEXPERIENCE

Дякуємо за інтерес до 3DEXPERIENCE WORKS Simulation. На додаток до цієї таблиці даних ви можете отримати доступ до додаткової інформації.

SOLIDWORKS LIVE

Simulation-Based 3D Design

Приєднуйтесь до експертів з методу скінченних елементів (FEA) Шреяса Вайдья та Пітера К'єллботна, які покажуть процес проектування, симуляції та співпраці, що можуть бути застосовані в сучасній розробці продуктів. Епізод починається з 5:13 запису.

SOLIDWORKS

Світ є нелінійним

Обчислювальний аналіз є секретом створення необхідної споживчої електроніки.

DATASHEET

Технічний опис SOLIDWORKS Simulation

SOLIDWORKS® Simulation надає прості у використанні можливості структурного аналізу, повністю інтегровані в SOLIDWORKS.

SOLIDWORKS LIVE

Симуляція для конструкторів SOLIDWORKS

Практичні уроки з симуляції ваших продуктів у SOLIDWORKS 3D CAD, що зменшують відстань між дизайнерами та аналітиками-експертами з симуляцій.

WHITE PAPER

Точна симуляція дизайну покращує розробку продукту

Створення інноваційних продуктів вимагає розуміння продуктивності дизайну, і інженери-конструктори, які можуть передбачити поведінку дизайну.

Маєте питання щодо SOLIDWORKS Simulation?

Рішення SOLIDWORKS Simulation дозволяють вам та вашій команді проводити всебічні аналізи для перетворення нових ідей у великі продукти.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.