SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS Composer

Зручне перетворення існуючих 3D-моделей для швидкого створення та оновлення високоякісних графічних зображень 3D-проектів.

Переваги SOLIDWORKS Composer:

Перетворіть проектні 3D-моделі в графічний контент, щоб наочно ілюструвати описи процесів і процедур у технічних документах, наприклад у виробничих інструкціях зі збірки та монтажу, керівництвах до виробів і обслуговування, навчальних посібниках, маркетингових брошурах і комплектах матеріалів для складання цінових пропозицій.

Який пакет SOLIDWORKS Composer підходить вам?

SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS Composer дозволяє швидко створювати вміст у 2D і 3D, який допомагає наочно представити всю інформацію про продукт або процес. Ці інструменти дозволяють працювати безпосередньо з 3D-даними та створювати високоякісні ілюстрації, фотореалістичні зображення та інтерактивні анімації, а також імпортувати дані проекту.

SOLIDWORKS Composer Player Professional

SOLIDWORKS Composer Player Professional надає можливості ефективної роботи з 3D-вмістом. Рішення включає всі функції SOLIDWORKS Composer Player, а також дозволяє детально вивчати модель, налаштовувати кути перегляду, обертати, панорамувати та масштабувати моделі в реальному часі. Для налаштування засобів перегляду можна також застосовувати API-інтерфейси.

SOLIDWORKS Composer Sync

За допомогою SOLIDWORKS Composer Sync можна виконувати пакетне перетворення даних 3D CAD та інших форматів у формат SOLIDWORKS Composer. Можна також автоматично оновлювати дані про продукцію або виробництво у фінальних версіях документації SOLIDWORKS Composer відповідно до внесених змін. Користувачі можуть зберігати налаштування пакетних завдань у форматі XML для подальшого використання.

SOLIDWORKS Composer Enterprise Sync

SOLIDWORKS Composer Enterprise Sync — це корпоративна версія SOLIDWORKS Composer Sync, яка включає додаткові можливості оновлення даних і передачі точної технічної інформації про продукцію. Можна також автоматично оновлювати дані про продукцію та виробництво у фінальних версіях документації SOLIDWORKS Composer відповідно до внесених змін.

SOLIDWORKS Composer Check

Завдяки SOLIDWORKS Composer Check можна виявляти дороговартісні проектні помилки, перевіряючи зазори та траєкторії руху інструментів до початку виробництва виробів. Крім того, після внесення змін у проект можна одразу перевірити процедури збірки на наявність помилок.

Потрібне детальне порівняння?

ІСТОРІЯ КЛІЄНТА

KLJ

Програмне забезпечення SOLIDWORKS Composer дає нам можливість автоматизувати створення рендерингів та розібраних видів, що додатково покращує розуміння проекту.

Гарі Гагер

Старший керівник проектів

Детальніше про рішення SOLIDWORKS Composer

ARTICLE

Дізнайтеся, як розпочати роботу з SOLIDWORKS Composer

Дізнайтеся, як швидко розпочати роботу з програмним забезпеченням для технічної комунікації SOLIDWORKS Composer.

VIDEO

Knapheide розвиває бізнес за допомогою SOLIDWORKS

Дізнайтеся, як компанії, подібні до виробництва Knapheide, використовують рішення SOLIDWORKS® для розширення своєї продуктової лінії.

CUSTOMER STORY

Thiele Technologies, Inc.

Надання клієнтам більш ефективних інструментів для обслуговування та технічного обслуговування автоматизованого упаковочного обладнання та техніки, а також краща підтримка ініціатив з навчання клієнтів.

WHITE PAPER

Оптимізація документації продуктів за допомогою 3DVIA

Розробники продуктів здобувають конкурентну перевагу, економлять час і знижують витрати за допомогою нового класу інтегрованих програмних інструментів.

Хочете дізнатися більше про SOLIDWORKS Composer?

SOLIDWORKS Composer дозволяє перетворити проектні 3D-моделі в наочний контент для полегшення збірки, продажу та обслуговування ваших відмінних виробів.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.