SOLIDWORKS CAM

SOLIDWORKS CAM

У SOLIDWORKS® CAM на основі CAMWorks використовується технологія на основі правил. Вона дозволяє об’єднати проєктування та виробництво в одному застосунку, зв’язуючи в одну команду конструкторів і технологів.

Почніть із безкоштовної тріальної версії

Переваги SOLIDWORKS CAM

SOLIDWORKS CAM — це додаток для SOLIDWORKS CAD, який дозволяє підвищити технологічність проектів вже на етапі розробки. Якщо раніше виробничі операції починалися після завершення проекту, то тепер їх можна виконувати одночасно з проєктуванням.

Який пакет SOLIDWORKS 3D CAD підходить саме вам?

SOLIDWORKS CAM Standard

SOLIDWORKS CAM Standard дозволяє швидко програмувати обробку деталей і конфігурацій безпосередньо в середовищі SOLIDWORKS 3D CAD. Користувачі отримують повний доступ до функцій визначення правил у SOLIDWORKS CAM, що дозволяють створювати корпоративні стандарти та стратегії обробки на основі допусків.

SOLIDWORKS Professional

SOLIDWORKS CAM Professional на базі SOLIDWORKS CAM Standard ще більше розширює можливості програмування. До додаткових функцій відносяться високошвидкісна машинна обробка, конфігурації, механічна обробка зборів, токарна обробка та програмування «3+2» для управління 4- та 5-осевими станками.

SOLIDWORKS CAM Machinist Standard

SOLIDWORKS Machinist Standard надає всі функціональні можливості SOLIDWORKS CAM Standard, а також виділене середовище моделювання деталей, дозволяючи працювати з файлами деталей SOLIDWORKS і імпортувати кілька нейтральних форматів файлів. Можливості підключення полегшують співпрацю з замовниками та постачальниками в процесі виробництва.

SOLIDWORKS CAM Machinist Professional

Функції SOLIDWORKS CAM Professional для деталей і зборів SOLIDWORKS: імпорт і проектування кріплень та іншої оснастки для механічної обробки. Перехід в режим зборки в SOLIDWORKS CAM Professional дозволяє використовувати автоматичне обмеження траєкторії руху інструментів, щоб уникнути зіткнень інструментів з кріпленнями або лещатами.

Потрібне детальне порівняння цих пропозицій?

Дізнайтеся більше про SOLIDWORKS 3D CAD

VIDEO

Автомобільні Макгайвери Виготовляють Кастомні Авто

Дізнайтеся, як машинна обробка на основі допусків у SOLIDWORKS® CAM допомагає Ringbrothers швидко створювати нові деталі для їхньої лінійки високоякісних аксесуарів з білетного металу...

 
EBOOK

Наблизьте свої процеси проєктування та виробництва

Чудові продукти починаються з чудового дизайну, але навіть найінноваційніші ідеї зазнають невдачі, якщо їх не можна ефективно виробити. Потрібен набір ...

 
FEATURE ARTICLE

Кращі поради: Майстерня прототипів майбутнього

У сьогоднішньому все більш цифровому світі інженери та дизайнери покладаються на дані, які можуть бути відображені на екрані. Але у розробці продуктів важко ...

 
EBOOK

Перевірка ніколи не була такою простою

Справді великий дизайн є інноваційним, задовольняє потреби клієнтів і може бути виготовлений. Цей останній крок часто ігнорують багато команд дизайнерів. ...

Маєте питання щодо SOLIDWORKS CAM?

Рішення SOLIDWORKS CAM дозволяють вам та вашій команді швидко перейти від проєктування до виробництва завдяки інтегрованому процесу.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.