Solutions for teachers

Рішення для викладачів

У зв’язку з високою конкуренцією на сучасному ринку праці необхідно запропонувати вашим учням доступ до всіх можливих переваг. За допомогою SOLIDWORKS вони отримають загальні навички проектування та розробки, які будуть сприяти успішній кар’єрі.

Нові можливості Education Edition

Чому необхідно навчати роботі в SOLIDWORKS?

Програма навчання SOLIDWORKS® пропонує не лише програмне забезпечення. Це повністю інтегрований комплекс для проектування та інженерного аналізу, широка мережа місцевих реселерів, а також доступ до величезної спільноти наставників і потенційних роботодавців по всьому світу.

SOLIDWORKS 3D Designer для Освіти

Розвивайте співпрацю в реальному часі, з легкістю контролюйте студентів і управляйте проектами за допомогою платформи 3DEXPERIENCE. Швидко створюйте, перевіряйте та оцінюйте призматичні 3D-моделі за допомогою 3D Creator. Створюйте біонічні форми за допомогою 3D Sculptor. Все це — у хмарному середовищі: працюйте в будь-якій точці і на будь-якому пристрої (включаючи комп’ютери Mac) !

Особливості:

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

3D Designer для Освіти

ВЕБ-САЙТ

Рішення 3DEXPERIENCE для проектування

ВІДЕО

Що таке платформа 3DEXPERIENCE

SOLIDWORKS Education Edition

Скористайтеся перевагами комплексного портфоліо рішень SOLIDWORKS, включно з можливостями CAD для 3D-проектування механічних деталей та вузлів, перевірки проектів, імітаційного моделювання, управління даними, візуалізації та багато іншого. Впевнено проводьте заняття, використовуючи найпопулярнішу у світі програму для 3D-проектування, якій довіряють більше 80% кращих інженерно-технічних вузів світу.

Особливості:

ВЕБ-САЙТ

Нові можливості SOLIDWORKS 2024

ЛИСТІВКА

Листівка програми SOLIDWORKS Student Access

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ ПРОДУКТІВ

Порівняльна таблиця освітніх версій

Допоможіть учням знайти роботу мрії

SOLIDWORKS пропонує провідні в галузі рішення для 3D-проектування і допомагає побудувати успішну кар’єру в галузі науково-технічних дисциплін та гуманітарних наук (STEAM). Студенти, які пройшли сертифікацію, краще підготовлені до наступних етапів навчання, отримують хорошу роботу і навіть створюють власні компанії.

Особливості:

ВЕБ-САЙТ

Академічна сертифікація SOLIDWORKS

ВІДЕО

Сертифікація SOLIDWORKS: коледж Маунт Сан-Антоніо

ВЕБ-САЙТ

Станьте постачальником послуг з академічної сертифікації

Викладання STEAM — простіше, ніж коли-небудь

Почніть знайомство з технологіями з нашого інноваційного пакету Apps for Kids. Викладайте принципи проектування, виробництва, дизайну, мехатроніки та робототехніки за допомогою навчального рішення на основі проектів з єдиним зручним інтерфейсом.

Особливості:

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Apps for Kids

ВЕБ-САЙТ

Навчальний план і уроки SOLIDWORKS

Вчіть інших і вчіться самі

Викладачі можуть вдосконалювати свої навички за допомогою платформи MySolidWorks, де доступно понад 600 навчальних відео. Вивчайте основи, розв’язуйте складні завдання проектування та готуйтеся до сертифікації. Якщо вам потрібна додаткова допомога, зверніться до реселера.

Особливості:

ВЕБ-САЙТ

MySolidWorks

MYSOLIDWORKS

Дізнайтеся, як зареєструватися на порталі MySolidWorks для Студентів

ВЕБ-САЙТ

Знайти реселера рішень для сфери освіти

Сертифікація — основа успішної кар'єри

Викладачі SOLIDWORKS дуже затребувані в організаціях по всьому світу. Ставши сертифікованим викладачем SOLIDWORKS і проводячи заняття для локальних груп користувачів, ви зробите своє резюме більш привабливим для роботодавців та відкриєте для себе нові можливості кар’єрного росту.

Особливості:

ВЕБ-САЙТ

Сертифікація акредитованих викладачів SOLIDWORKS

ВЕБ-САЙТ

Екзамен на компетентність викладача технологій

ВЕБ-САЙТ

Спільнота користувачів SOLIDWORKS

Допоможіть юним авторам втілити в реальність найнеймовірніші мрії!

Продукти Apps for Kids дозволяють дітям відчути радість від розробки та проектування своїх власних виробів. Ця екосистема безкоштовних додатків підходить як для індивідуальної роботи, так і для класів, дозволяючи дітям познайомитися з проектуванням та інженерними завданнями, весело проводячи час у творчому, простому і зрозумілому програмному середовищі.

Особливості:

ВІДЕО

Apps for Kids

ПРОДУКТ

Apps for Kids

ПРОДУКТ

Apps for Kids Classroom

Дізнайтеся більше про рішення для освітян

EBOOK

Доповніть SOLIDWORKS Education Edition...

Об'єднайте всі найважливіші ресурси в єдиному, уніфікованому і безпечному середовищі. Спрощення співпраці в 3D дозволить...

EBOOK

Огляд 3DEXPERIENCE® для Освіти

Незалежно від того, чи ви вчитеся дистанційно чи очно, почніть навчальний рік з SOLIDWORKS® Education. Дізнайтеся більше про нашу...

DATASHEET

3D Designer для Освіти

3D Designer для Освіти надає спеціалістам майбутнього набір хмарних додатків, створених спеціально для підготовки до роботи в виробництві...

DATASHEET

Project Collaborator для Освіти

Project Collaborator для Освіти дозволяє інтегрувати дані SOLIDWORKS®, які знаходяться на персональному комп'ютері, в...

Хочете дізнатися більше про SOLIDWORKS Education?

Допоможіть учням розпочати успішну кар’єру завдяки SOLIDWORKS.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.