3D Sculptor

3D Sculptor

Створюйте природні складні форми швидко за допомогою цього легкого у використанні рішення, що базується на браузері, зі швидкими та гнучкими можливостями

Створюйте форми, змінюйте їх та залишайтеся на зв'язку у хмарі

Кардинально покращує процес розробки та виробництва продукції. Основа всього набору рішень SOLIDWORKS для розробки продуктів. Пакети SOLIDWORKS CAD охоплюють дизайн, симуляцію, оцінку вартості, перевірку виробничих можливостей, CAM, сталий дизайн та управління даними. Нові ліцензії SOLIDWORKS 3D CAD включають підписку на Cloud Services, яка з’єднує дані CAD SOLIDWORKS із платформою 3DEXPERIENCE, надаючи нові можливості для спільного використання та анотації 3D-проектів із будь-ким, місце для безпечного зберігання та доступу до дизайнів, а також можливість формально управляти змінами в дизайні.

solidworks-3d-sculptor-icon-collaborate

Більше ніж проєктування

Рішення 3D Sculptor ідеально підходить для промислових дизайнерів, інженерів-механіків та цифрових художників. Містить функції моделювання із розділенням поверхонь, а також вбудовані інструменти для спільної роботи та управління даними.

solidworks-3d-sculptor-icon-reduce-time

Швидке проектування

Дороге обладнання не потрібно. 3D Sculptor дає свободу проєктувати де і коли завгодно на комп'ютері, телефоні чи планшеті.

solidworks-3d-sculptor-icon-maintenance_0

Простота розгортання

Зекономте час і витрати на ІТ, які зазвичай пов'язані зі складним програмним забезпеченням. Оновлення 3D Sculptor позбавляють від клопоту з пошуком та встановленням нових версій і пакетів оновлень.

Швидке створення 3D-моделей в єдиному стилі

3D Sculptor включає в себе додаток xShape для 3D-моделювання з розділенням поверхонь, який дозволяє:

  • Швидко створювати складні поверхні за допомогою функцій стискання та розтягування;
  • Створювати ескізи напрямних у місцях, де для створення 3D-геометрії поверхні можна використовувати зображення або ескізи;
  • Автоматично перетворювати поверхні розділення на геометрію NURBS;
  • Створювати стилізовані моделі швидше, ніж із використанням параметричних інструментів.

Сумісність і обмін даними — на вищому рівні

3D Sculptor підтримує прямий імпорт та експорт, тому користувачі можуть легко переносити проекти на SOLIDWORKS® Desktop та інші рішення 3DEXPERIENCE® Works.

Оптимізація робочих процесів завдяки безперешкодній інтеграції. Просте перемикання між 3D Sculptor, SOLIDWORKS та іншими рішеннями, наприклад 3D Creator. Коли користувачі змінюють проект в 3D Sculptor, моделі в SOLIDWORKS або об’єкти в інших додатках 3DEXPERIENCE Works, файли оновлюються автоматично.

Вбудовані інструменти спільної роботи та управління даними

Вбудоване управління версіями дозволяє зосередитись на проєктуванні, а не на управлінні даними. Взаємодійте з ключовими учасниками проекту за допомогою спеціалізованих інструментів, які дозволяють:

  • У будь-який час змінювати форму виробу без повторного моделювання;
  • Виключити необхідність доробок силами спеціалістів виробництва та інженерів-механіків;
  • Уникнути перетворення даних і повторного моделювання. Створена геометрія точна, зрозуміла і готова до подальшого використання;
  • Швидко вносити зміни та оперативно отримувати зворотний зв’язок.

Детальніше про 3D Sculptor

CUSTOMER STORY

Exovolar інновує в галузі людського польоту на реактивній тязі...

Розробка безпечного, реактивного екзоскелету, який дозволяє людям літати та зависати з вільними руками для виконання завдань під час польоту.

 
CUSTOMER STORY

Perception Engineering зменшує помилки в дизайні та...

Оптимізація комунікації, покращення управління даними, збільшення співпраці та усунення обмежень за місцезнаходженням для доступу до свого дизайну та...

 
SOLIDWORKS LIVE

Як Розробити 3D Фігурки Дій

SOLIDWORKS LIVE Design повертається із цим епізодом (ведучі Ной Зейф та Джіан Калісе), який показує, як ви можете  проектувати та друкувати у 3D власні фігурки дій...

 
SUPER.SOLIDWORKS.COM

Відкрийте для себе xWorks та SOLIDWORKS Cloud

Зустрічайте команду браузерного проєктування, яка додасть енергії вашій роботі.

           

Не проґавте можливість! Почніть створювати форми вже сьогодні.

Спробуйте 3D Sculptor і дізнайтеся більше про ролі для проектування у складі портфеля рішень 3DEXPERIENCE Works.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.