Electromagnetics Engineer

Electromagnetics Engineer

Інтелектуальне проектування на основі імітаційного моделювання: оптимізація електромагнітних систем за допомогою високопродуктивного імітаційного моделювання від CST Studio Suite.

Електромагнітні компоненти — критично важливий елемент успіху інтелектуальних, підключених до мережі виробів.

Поширення нового «підключеного світу» кардинально змінило як розвиваючі, так і традиційні галузі. Потреба в електромагнітних системах/пристроях, що забезпечують затребуваний зв’язок, вийшла на нові ринки, такі як медичне обладнання, відновлювані джерела енергії та метаматеріали, а також в звичні галузі, такі як автомобілебудування та зв’язок. Інженерний аналіз із електромагнетизму надає вам інструменти, які дають змогу впевнено задовольнити ці нові вимоги клієнтів.

Electromagnets Engineer – це високопродуктивне рішення для тривимірного електромагнітного моделювання, що входить до портфоліо 3DEXPERIENCE® Works Simulation. Ця хмарне рішення, заснована на перевіреному в галузі пакеті CST Studio Suite, забезпечує швидке та ефективне моделювання та керівництво проектуванням електромеханічних пристроїв, друкованих плат та антен у дійсно мультифізичному середовищі.

sw-icon-design-confidently

Проектуйте з впевненістю

Завдяки інтеграції з SOLIDWORKS рішення Electromagnetics Engineer дозволяє задіяти провідну в галузі технологію комп'ютерного імітаційного моделювання (CST) на ранніх етапах проектування для виявлення та усунення потенційних проблем до передачі виробів у виробництво.

sw-icon-pass-certification

Проходження сертифікації

Сертифікаційні випробування вимагають часу та значних фінансових витрат. Рішення Electromagnetics Engineer допомагає проектним групам виявляти та усувати проблеми електромагнітної сумісності та електромагнітних перешкод на етапі проектування. Це дозволяє зменшити кількість фізичних прототипів і підвищити ймовірність сертифікації виробів з першого разу.

sw-icon-avoid-failure

Виключення відмов

Порівняльний аналіз різних варіантів рішень та інтеграція з CAD дозволяють проектним групам визначати критично важливі параметри, від яких залежить належне функціонування виробів, і вже при проектуванні виключати можливі проблеми, які можуть призвести до відкликання продукції та навіть судових позовів.

Перевірене імітаційне моделювання електромагнітних явищ

  • Рішення Electromagnetics Engineer, розроблене на базі CST Studio Suite, забезпечує комплексне імітаційне моделювання з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що підтримує взаємозв’язок з CAD-даними SOLIDWORKS®.
  • Рішення включає в себе вирішальні програми для всього електромагнітного спектра, які можна використовувати спільно для гібридного імітаційного моделювання з метою ефективного та зрозумілого аналізу всіх систем.
  • Рішення забезпечує проведення аналізу електромагнітних процесів, необхідних для розв’язання всього спектра завдань — від аналізу експлуатаційних характеристик та ефективності антен і фільтрів до оцінки впливу електромагнітного випромінювання на людське тіло, електромеханічних ефектів у двигунах і генераторах та теплових ефектів у пристроях високої потужності.

Неперевершена співпраця

  • Завдяки підключенню до портфоліо продуктів 3DEXPERIENCE Works у рішенні Electromagnetics Engineer є вбудовані інструменти для співпраці, управління версіями, а також збору та зберігання інформації.
  • Простий обмін результатами з усіма учасниками проекту на протязі всього процесу розробки створює більш реалістичну картину і дозволяє приймати в повній мірі ефективні проектні рішення.
  • Доступ до результатів імітаційного моделювання та їх візуалізації можна отримати з будь-якої точки за допомогою браузера.

Оптимізація процесу проектування

  • Комплексне імітаційне моделювання електромагнітних явищ прискорює процес оцінки робочих характеристик, надійності та безпеки матеріалів та продуктів перед виготовленням фізичних прототипів.
  • Результати, отримані завдяки можливостям мультифізичного моделювання, дозволяють з самого початку вести розробку без помилок, затримок та змін на фінальних етапах.
  • Надайте групам проектування та конструювання механічних та електричних систем можливість працювати з актуальними версіями моделей та результатами імітаційного моделювання на єдиній платформі.

Потрібен доступ до розширеного імітаційного моделювання? Вивчіть рішення 3DEXPERIENCE Works Simulation.

3DEXPERIENCE Works Simulation надає користувачам SOLIDWORKS можливості високопродуктивного аналізу.

Дізнайтеся більше про Electromagnetics Engineer

VIDEO

Імітаційне моделювання

3DEXPERIENCE Works Simulation надає найпотужніші засоби для точних розрахунків.

FLYER

Electromagnetics Engineer 3DEXPERIENCE Works

3DEXPERIENCE® Works Simulation надає найпотужніші засоби точного розрахунку.

Залишилися питання щодо рішень для імітаційного моделювання?

Рішення SOLIDWORKS Simulation дозволяють за допомогою імітаційного моделювання та аналізу поведінки виробів швидко перетворювати нові ідеї в чудові вироби.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.