SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS Visualize

Створюйте високоякісні професійні зображення, анімації та інший інтерактивний 3D-контент, який допоможе швидше вивести вироби на ринок.

Почніть із безкоштовної пробної версії

Чому варто обрати SOLIDWORKS Visualize?

SOLIDWORKS® Visualize дозволяє вам використовувати ваші 3D CAD дані для створення фотоякісного контенту найшвидшим і найлегшим способом, від зображень до анімацій, інтерактивного веб-контенту та занурювальної Віртуальної Реальності. Оживіть ваші продукти. SOLIDWORKS Visualize – це “камера” для ваших CAD даних!

* З кожною ліцензією SOLIDWORKS Professional і Premium на активній технічній підтримці надається доступ до SOLIDWORKS Visualize Standard.

Який пакет SOLIDWORKS Visualize підходить вам?

SOLIDWORKS Visualize Standard

SOLIDWORKS Visualize Standard — це найшвидший і найпростіший спосіб створення фотореалістичних зображень для всіх, кому необхідні «фотографії» 3D-даних. Це рішення дозволяє скоротити витрати, створити ефектні візуальні матеріали та прискорити вихід виробів на ринок.

SOLIDWORKS Visualize Professional

SOLIDWORKS Visualize Professional дозволяє підвищити ефективність використання даних CAD за рахунок фотореалістичних зображень, інтерактивних анімацій, панорамних моделей, іммерсивної віртуальної реальності (VR) та багато іншого. З легкістю обмінюйтеся відомостями про найскладніші проекти та випереджайте конкурентів.

Потрібне детальне порівняння?

ІСТОРІЯ КЛІЄНТА

Mary Kay Inc.

Те, що насправді переконало мене в програмному забезпеченні SOLIDWORKS Visualize, це якість “скла” — наскільки реалістично воно робить вигляд скляних пляшок. Ми багато працюємо зі склом та пластиками, і нам потрібен інструмент, який забезпечує найфотореалістичніші зображення, що можливо. З іншими пакетами якість скла дійсно не була такою, тому ми вирішили стандартизувати на SOLIDWORKS Visualize.

Дженні ДеМарко Стааб

Старший промисловий інженер

Детальніше про рішення SOLIDWORKS Visualize

DATASHEET

Дані про продукт SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS® Visualize дозволяє будь-кому створювати професійні, фотоякісні зображення, анімації та інший 3D контент найшвидшим і найлегшим способом.

RECORDED WEBINAR

Переваги SOLIDWORKS Visualize Professional

Функції в SOLIDWORKS® Visualize Professional можуть допомогти вам створювати фотоякісний контент для внутрішніх оглядів дизайну та маркетингових кампаній.

VIDEO

Перший погляд: SOLIDWORKS Visualize

Камера для ваших CAD даних” використовує дизайнерські роботи для створення візуалізацій, вірних фотографії.

SOLIDWORKS LIVE

Обдуріть свої очі за допомогою Visualize

Приєднуйтеся до нас НАЖИВО, оскільки SOLIDWORKS Visualize зі сплеш-екраном, представленим Джессі Спрейгом, та ведучим Майклом Стівсом, досліджують, як Джессі створює рендеринги, гідні сплеш-екрана.

Хочете дізнатися більше про SOLIDWORKS Inspection?

Рішення SOLIDWORKS Inspection дозволяють швидко оцінювати якість продукції та перетворювати нові ідеї в чудові вироби.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.