Solutions for Industrial Equipment

Рішення для промислового обладнання

Швидко проектуйте складне промислове обладнання, перевіряючи міцність, довговічність і продуктивність, аби створювати кращі машини за нижчою вартістю з портфоліо 3DEXPERIENCE Works.

Сучасне середовище для важкого промислового обладнання, машин та форм, інструментів та штампів вимагає від виробників автоматизації їхніх процесів. Оновлення методів, замінуючи неінтегровані між собою продукти, на користь сучасних, повністю інтегрованих рішень для 3D-проектування та виробництва збільшує якість, покращує час виходу на ринок і додає рентабельності Вашій діяльності.

Портфоліо 3DEXPERIENCE® Works забезпечує єдине середовище для управління складністю проектування обладнання з уніфікованою моделлю даних та повним досвідом співпраці. Це забезпечує безперервний процес для прискорення розробки обладнання та відповідності регуляціям на всій організації.

Проектуйте "Розумні Продукти" Без Обмежень

Рішення для проектування/інженерії: SOLIDWORKS® та рішення для розробки продуктів 3DEXPERIENCE Works на платформі 3DEXPERIENCE пропонують можливість швидкого проектування складного промислового обладнання, одночасно перевіряючи міцність, довговічність і продуктивність.

Ключові продукти:

VIDEO

Machitech’s Customer-Focused Design Process

CUSTOMER STORY

FOCUS-ON Innovates Flow Products

EBOOK

Automating Industrial Equipment Design

Прискорення процесу оцінки продуктивності, надійності та безпеки

Рішення для симуляції: Використовуючи інструменти симуляції, виробники промислового обладнання можуть досліджувати, підтверджувати та оптимізувати проекти та виробничі процеси швидше і за менші витрати, використовуючи цифрове моделювання для зменшення фізичних прототипів, покращення якості продукції та оптимізації всього процесу розробки.

Ключові продукти:

VIDEO

InFocus Innovates with Advanced Simulation

WEBPAGE

Simulation for Industrial Equipment

VIDEO

Simulation for Industrial Equipment

Безпечно співпрацюйте та інновуйте разом для створення та реалізації успішного плану

Рішення для управління даними/співпраці: Дані є паливом, яке забезпечує розвиток продукту. Безпечне зберігання та обмін ними надає вашим зацікавленим сторонам безпечний простір для співпраці, ітерацій та інновацій на основі даних у реальному часі, доступних у будь-який час і з будь-якого місця.

Ключові продукти:

VIDEO

AV&R Grow Business with Integrated PDM

EBOOK

Gain a Competitive Advantage with PDM

WHITEPAPER

Five Reasons for Better Data Management

Економте час і контролюйте витрати, одночасно підвищуючи якість та сталий розвиток інновацій

Виробничий ERP: Унікальне поєднання контролю та моніторингу процесів на виробництві разом з функціоналом планування ресурсів підприємства усуває ізоляцію даних і забезпечує виробникам повну видимість від котирування до отримання платежу, щоб покращити кожен аспект вашого бізнесу.

Ключові продукти:

Creating a Digital Engineering to Production Process

ERP for the Manufacturing Industry

WHITE PAPER

Cloud ERP for Manufacturing

Рекомендовані клієнти промислового обладнання

Dexai Robotics скорочує час проектування та підвищує видимість дизайну

Прискорює розробку роботизованого помічника-кухаря для ресторанних кухонь, отримуючи можливості для співпраці, управління даними продуктів (PDM) та управління життєвим циклом продукту (PLM).

NASKA Robotics GmbH

Дізнайтеся, як команда NASKA задовольнила свої потреби у промисловому дизайні, механічному дизайні та управлінні життєвим циклом, використовуючи 3D Sculptor та 3D Creator на платформі 3DEXPERIENCE.

Sea-lect Plastics Corporation

Автоматизуйте всі аспекти виробництва шляхом лиття під тиском – від оцінювання, котирування, продажів, обробки замовлень, планування, розкладу, інструментарію, дизайну для виробництва, виробництва, запасів, закупівель і доставки – щоб підвищити ефективність і покращити якість, а також краще розуміти фактичні витрати на роботу, щоб підтримувати прибутковість.

Дізнайтеся більше про рішення SOLIDWORKS для промислового обладнання

FLYER

Спільний дизайнер для SOLIDWORKS

Перегляньте 10 найкращих нових можливостей у Collaborative Designer для SOLIDWORKS®.

FLYER

Дизайнер для SOLIDWORKS

Від спільного використання та розмітки та підтримки посилань на компоненти SOLIDWORKS на платформі 3DEXPERIENCE до асинхронного пакетного збереження.

Маєте запитання щодо рішень SOLIDWORKS?

Рішення SOLIDWORKS дозволяють вам і вашій команді швидко перетворювати нові ідеї на чудові продукти.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.