Solutions for biotechnology and scientific research

Рішення для біотехнологій та наукових досліджень

SOLIDWORKS® сприяє розвитку інновацій у галузі медицини відповідно до нормативних вимог — від імітаційного моделювання та управління вимогами регулятора до гнучких можливостей проектування промислових виробів.

Відповідність зростаючим вимогам до медичного обладнання

Для управління ризиками при розробці виробів багато виробників медичного обладнання переходять від окремих рішень для проектування механічних та електричних систем, моделювання, управління даними виробів та обміну технічними даними до інтегрованих платформ, які підтримують усі ці функції.

Визначення виробу та розробка концепції

SOLIDWORKS надає прості у використанні можливості моделювання поверхонь, що дозволяє створювати високоякісні ергономічні поверхні, які забезпечують сучасний дизайн виробу, а також надійність, відповідність призначенню та можливість виробництва.

Ключові продукти:

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS 3D CAD

Проектування за допомогою інтегрованої платформи

Для визначення ключових вимог необхідно використовувати 3D-моделі, інтуїтивно зрозумілі та однозначні порівняно з 2D-чертежами. 3D-примітки допомагають автоматизувати подальші виробничі процедури та ідеально підходять для органічних форм, оскільки вони визначають 3D-елементи, а не 2D-геометрію.

Ключові продукти:

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS PDM

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS MBD

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS 3D CAD

Створення прототипів, тестування та виробництво

Створення прототипів і тестування перед випробуваннями є нормативною вимогою Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та лікарських засобів (FDA). Розробникам медичного обладнання необхідний доступ до новітніх технологій створення прототипів. 

Ключові продукти:

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Simulation

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS CAM

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS MBD

Документування дотримання законодавчих вимог

Скорочення часу та витрат на управління, архівування та відстеження проектної документації, а також економічна автоматизація процесів дозволяють безпечно архівувати та організовувати кілька версій проектів.

Ключові продукти:

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Manage

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Inspection

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS PDM

Детальніше про рішення для біотехнологій та наукових досліджень

VIDEO

Серія відео "Coffee & CAM"

Це відео охоплює специфікації та деталі проекту кріплення гідравлічного зчеплення. Ми розглядаємо розташування кріплення та вимоги до простору для будівництва кріплення для автомобіля.

WHITE PAPER

Покращення проектування медичних пристроїв

Дізнайтеся, як віртуальне тестування симуляції разом з одночасним інженерним підходом допоможе вам вирішити інженерні та бізнес-виклики.

Хочете дізнатися більше про рішення SOLIDWORKS для біотехнологій та наукових досліджень?

Втіліть у життя продукцію та проекти в області біотехнологій та наукових досліджень за допомогою рішень SOLIDWORKS.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.