Рішення

Рішення

SOLIDWORKS пропонує цифрові, прості у використанні та ефективні інструменти, які допомагають впроваджувати інновації та оптимізувати кожен етап процесу розробки виробів.

Проиграть видео

Рішення для переходу від концепції до виробництва

SOLIDWORKS® та портфоліо 3DEXPERIENCE® Works об’єднують усю екосистему, забезпечуючи роботу людей, додатків та даних про кожен аспект бізнесу в реальному часі для підвищення продуктивності, покращення співпраці та прискорення інновацій.

Рішення для будь-якої компанії

Не важливо, працюєте ви у компанії, урядовій установі чи стартапі,— рішення SOLIDWORKS та 3DEXPERIENCE Works допоможуть втілити ваші проекти в життя.

Особливості:

РІШЕННЯ

Типи компаній

РІШЕННЯ

Стартапи

РІШЕННЯ

Майстри

Рішення для науки та освіти

Детальніше про SOLIDWORKS для науки та освіти. Новому поколінню інженерів та дизайнерів потрібні інструменти для успішного вирішення складних професійних завдань. SOLIDWORKS надає студентам, викладачам та дослідникам професійне програмне забезпечення, місцеву підтримку та доступ до величезної спільноти.

Особливості:

РІШЕННЯ

Студенти

РІШЕННЯ

Освітні установи

РІШЕННЯ

Наукові співробітники

SEA-LECT Plastics втілює ідеї замовників у реальність

Компанія SEA-LECT створює єдиний портфель проектів, який містить повну історію проектів, дані про витрати, вимоги до матеріальних та людських ресурсів, документацію по виробах та відстежуваність.

Дізнайтеся, як SOLIDWORKS допомагає своїм клієнтам

SOLIDWORKS

Що нового в SOLIDWORKS 2024

Переосмислення дизайну з SOLIDWORKS – тепер у поєднанні з потужністю платформи 3DEXPERIENCE.

OFFER • CLOUD

Пропозиція SOLIDWORKS Cloud

Повна свобода дизайну вже тут. Виведіть свій бізнес на новий рівень з новим браузерним рішенням для 3D-дизайну та управління життєвим циклом.

BROCHURE

Рішення SOLIDWORKS від дизайну до виробництва

Рішення SOLIDWORKS® від дизайну до виробництва пропонує інтегровану систему, яка дозволяє командам дизайнерів і виробників працювати ...

SOLIDWORKS

Управління даними, як вам зручно

Дізнайтеся, як ви можете покласти край хаосу даних, який порушує продуктивність і перешкоджає здатності вашої команди до інновацій.

Маєте питання щодо рішень SOLIDWORKS?

Рішення SOLIDWORKS дозволяють вам та вашій команді швидко перетворювати нові ідеї на чудові продукти.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.