SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD

Рішення SOLIDWORKS® 3D CAD забезпечують легке в освоєнні, але водночас надзвичайно потужне функціональне середовище, яке скорочує час розробки продукту, знижує витрати та підвищує якість

Почніть із безкоштовної тріальної версії

Чому варто обрати SOLIDWORKS 3D CAD?

Кардинально покращує процес розробки та виробництва продукції. Є основою всього набору рішень SOLIDWORKS для розробки. Пакети SOLIDWORKS CAD охоплюють дизайн, симуляцію, оцінку вартості, перевірку виробничих можливостей, CAM, сталий дизайн та управління даними. Нові ліцензії SOLIDWORKS 3D CAD містять підписку на Cloud Services, яка з’єднує дані CAD SOLIDWORKS із платформою 3DEXPERIENCE, надаючи нові можливості для спільного використання та анотації 3D-проектів із будь-чим, місце для безпечного зберігання та доступу до дизайнів, а також можливість формально управляти змінами в дизайні.

Який пакет SOLIDWORKS 3D CAD підходить саме вам?

SOLIDWORKS Standard

Швидко засвоюйте та скористайтеся перевагами цього потужного рішення для 3D-проєктування та виробництва. Окрім функціоналу для деталей, збірок та 2D-креслень, наявні спеціалізовані інструменти для листового металу, зварювання, поверхонь, форм, конфігурації продуктів, аналізу дизайну, DFM та CAM. CAM міститься в активній підписці.

SOLIDWORKS Professional

SOLIDWORKS Professional розширює можливості SOLIDWORKS Standard за рахунок співпраці ECAD/MCAD, автоматизованої оцінки вартості, можливостей для співпраці, перевірки дизайну та креслень, розширеної бібліотеки компонентів та деталей, а також передового фотореалістичного рендерингу.

SOLIDWORKS Premium

SOLIDWORKS Premium розширює SOLIDWORKS Professional, додаючи можливості структурного та рухомого аналізу, передові техніки розгортання поверхонь, зворотну інженерію, а також функціональність для трасування електричних кабелів та трубопроводів.

Потрібне детальне порівняння цих пропозицій?

ІСТОРІЯ КЛІЄНТА

Altwork - Інновації робочого місця майбутнього з можливістю зміни положення тіла

Я використовував SOLIDWORKS для проєктування та перевірки з’єднань, а також при роботі з оптичними системами та приводами. Внесення правок відбувається швидко і легко завдяки параметричній природі SOLIDWORKS – зміна на рівні деталі автоматично оновлює пов’язані частини у складніших збірках.

Джон Шпайхер

Головний технологічний директор

Зосередьтеся на проєктуванні з хмарними сервісами

Скористайтеся можливостями спільного використання 3D-дизайну, анотації, зберігання даних, перегляду дизайну та співпраці, які тепер доступні для ліцензій SOLIDWORKS Desktop CAD.

Дізнайтеся більше про SOLIDWORKS 3D CAD

VIDEO

Перше знайомство: CAD SOLIDWORKS

SOLIDWORKS® CAD надає спеціалізовані інструменти та робочі процеси, які спрощують проектування та розробку продукції від концепції до реалізації. 
CUSTOMER STORY

Prent Corporation

Корпорація Prent Corporation перейшла з ПЗ для проектування Unigraphics на середовище проектування SOLIDWORKS, щоб оптимізувати процеси розробки пластикової упаковки гарячого формування та пов'язаних виробів. 
DATASHEET

Технічний опис SOLIDWORKS 3D CAD

SOLIDWORKS 3D CAD — це основа всього комплексу рішень SOLIDWORKS®. Це прості і водночас потужні інструменти, які дозволяють скоротити цикл розробки продукції, знизити витрати та покращити якість. 
FLYER

Нові можливості SOLIDWORKS® 2022 — 3D CAD

Дізнайтеся, які можливості у вас з'являються завдяки 10 ключовим удосконаленням SOLIDWORKS 3D CAD.

Маєте запитання про SOLIDWORKS 3D CAD?

Рішення SOLIDWORKS 3D CAD дозволяють вам та вашій команді швидко перетворювати нові ідеї на чудові продукти.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.