Solutions for Infrastructure, Energy & Materials

Рішення для галузі енергетики та природних ресурсів

Сьогодні завдання полягає в тому, щоб збалансувати потреби в сталому розвитку, одночасно контролюючи витрати, забезпечуючи якість та ефективне управління проектуванням та будівництвом. SOLIDWORKS® допомагає вирішити ці проблеми, пропонуючи інструменти, які забезпечать екологічну безпеку та прибутковість в умовах цінових коливань, напруженої конкуренції та змінюваних екологічних норм.

Вирішення завдань підприємства та його операцій

Галузь енергетики постійно стикається з гострими проблемами через нестабільні ціни, зростаючий світовий попит, інтенсивну конкуренцію та зміни в екологічній політиці. SOLIDWORKS дозволяє компаніям у галузі енергетики зберігати раціональність та прибутковість за допомогою інструментів для створення ефективних проектів та роботи з мінімальними витратами.

Технологічне проектування промислових об'єктів

Рішення SOLIDWORKS надають повний спектр інструментів проектування, імітаційного моделювання та обміну даними для створення детальних 3D-моделей та креслень для механічного обладнання та систем, технологічних схем, а також електричних систем, систем кабелепроводів і трубопроводів.

Ключові продукти:

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS 3D CAD

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Manage

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Electrical Professional

Виробництво нафти та газу

Завдяки інструментам проектування трубопроводів, труб та зварних деталей SOLIDWORKS надає комплексне рішення для розробки 3D-виробів, яке відповідає вимогам сучасної швидко розвиваючої нафтогазової промисловості. За допомогою SOLIDWORKS можна визначити нові трубні котушки, внести зміни в проектування, створити 2D-креслення та детальні зварні деталі.

Ключові продукти:

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Simulation

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Composer

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS 3D CAD

Альтернативні джерела енергії

Постачальники альтернативних джерел енергії стикаються з унікальними галузевими проблемами. SOLIDWORKS дозволяє компаніям у розвиваючихся енергетичних галузях оперативно експериментувати з новими ідеями, прискорювати створення прототипів та моделювати різні умови навколишнього середовища для швидкої перевірки нових підходів.

Ключові продукти:

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Simulation

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS Electrical 3D

ПРОДУКТ

SOLIDWORKS 3D CAD

Детальніше про рішення для галузі енергетики та природних ресурсів

KLJ

Комплексне рішення для реалізації

Компанія KLJ почала оперативніше вносити зміни в проекти та використовувати ефективну взаємодію при проектуванні.

Хочете дізнатися більше про рішення SOLIDWORKS для галузі енергетики та природних ресурсів?

Удоскональте проекти в галузі енергетики та природних ресурсів за допомогою SOLIDWORKS.

SOFTICO - мастер дистриб'ютор рішень SOLIDWORKS в Україні

Start typing to see products you are looking for.