НЕ ПРОПУСТІТЬ ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД SOLIDWORKS

Щоб отримати детальну інформацію про акцію, заповніть форму

Тільки до 25 вересня 2020 року компанія Dassault Systèmes пропонує скористатися унікальною можливістю та купити додаткові модулі SOLIDWORKS зі знижкою до 50%

Тепер будь-який проектувальник, інженер або аналітик може вивести свої вироби на новий рівень якості та інновацій, використовуючи потужні інструменти, інтегровані безпосередньо у робоче середовище проектування. 

 Умови акції*: 

Знижка до 50% на придбання non-CAD модулів: 

 • SOLIDWORKS Simulation; 
 • SOLIDWORKS Flow SIMULATION; 
 • SOLIDWORKS CAM; 
 • SOLIDWORKS Composer; 
 • SOLIDWORKS eDrawings; 
 • SOLIDWORKS Electrical; 
 • SOLIDWORKS Inspection; 
 • SOLIDWORKS Plastics; 
 • SOLIDWORKS MBD; 
 • SOLIDWORKS Visualize; 
 • та інші модулі. 

*Знижка діє лише на рішення, придбані в період проведення акції.

CRM-форма з'явиться тут

Додаткові акції, які Вас можуть зацікавити

Лише до 25 вересня 2020 року у Вас є унікальна можливість придбати програмні продукти SOLIDWORKS Standard, Professional та Premium рахом із технічною підтримкою на 1 рік зі знижкою до 50% (від рекомендованої роздрібної ціни). 

Умови акції*: 

Умови придбання: лише через авторизованих партнерів SOLIDWORKS. 

 • SOLIDWORKS Standard+ SOLIDWORKS Standard Service Initial — 1 Year. 
 • SOLIDWORKS Professional + SOLIDWORKS Professional Service Initial — 1 Year.
 • SOLIDWORKS Premium + SOLIDWORKS Premium Service Initial — 1 Year.

Спеціальні пропозиції не можна об'єднувати з іншими знижками, промо-акціями SOLIDWORKS. 

Акції не дійсні при офіційній легалізації. 

Унікальна можливість відновити доступ до технічної підтримки зі знижкою до 100%. 

Умови акції*: 

 • При купівлі технічної підтримки на 1 рік, Ви отримаєте знижку до 50% на відновлення доступу до технічної підтримки. 
 • При купівлі технічної підтримки на 3 роки, Ви отримаєте знижку до 100% на відновленняе доступу до технічної підтримки.

Спеціальні пропозиції не можна об'єднувати з іншими знижками, промо-акціями SOLIDWORKS. 

 Акції не дійсні при офіційній легалізації. 

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб'ютором в Україні рішень корпорації SOLIDWORKS®, призначених для тривимірного проектування (CAD / CAE / PDM / PLM / CAM). Реалізація продуктів SOLIDWORKS здійснюється через авторизованих партнерів.

Прокачайте свої навички з SOLIDWORKS!

Пройдіть курс зі спеціалізованих інструментів SOLIDWORKS

Детальніше

Курс зі спеціалізованих інструментів SOLIDWORKS - огляд і вивчення інструментів SOLIDWORKS для створення деталей з листового металу, зварних деталей і моделювання ливарних форм. Даний курс призначений для користувачів з базовим рівнем знань SOLIDWORKS (1 рік і більше досвіду 3D моделювання в SOLIDWORKS).

БАЖАЄТЕ ЗАВЖДИ БУТИ В КУРСІ СВІЖИХ НОВИН?

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і отримуйте першими доступ до нових відео по темі SOLIDWORKS.

Детальніше

Що нового в SOLIDWORKS 2020

Підвищена продуктивність виробництва

Прискорте проектування великих збірок і перевірку їх релевантності завдяки покращенням у кресленнях, збірках і симуляції. Миттєво відкривайте великі креслення в режимі "Оформлення", зберігаючи можливість додавати і редагувати примітки до креслень. Підвищіть швидкість проектування за рахунок нового інструменту "Видавець конвертів", який дозволяє додавати компоненти зі збірок верхнього рівня у вузли збірки в якості конвертів. Швидше виконуйте симуляції завдяки гібридній сітці, в якій одночасно використовуються елементи чорнової та високої якості.

гнучкі компоненти

У SOLIDWORKS 2020 з'явився інструмент "Зробити деталь гнучкою", який дозволяє перетворити будь-яку деталь в динамічну. Можна легко змінити зіставлення зовнішніх посилань деталей без створення додаткових конфігурацій або файлів деталей. Ця функція оптимізує управління даними і підвищує ефективність візуалізації та перевірки збірок у русі. Специфікація визначає кілька примірників гнучких деталей, як загальну деталь. Посилання на креслення також зберігаються без шкоди для геометрії, показаної на кресленні.

Масиви збірок

Масиви збірок дозволяють швидко додавати кілька копій компонентів в збірки SOLIDWORKS. Масиви на основі компонентів в SOLIDWORKS 2020 стали більш інтелектуальними, а лінійні і кругові масиви - більш універсальними. Крім того, розширилися можливості дзеркального відображення компонентів.

Оберіть SOLIDWORKS 3D CAD пакет, який підійде до Ваших потреб

SOLIDWORKS Standart

Надійний і простий додаток для виробництва і 3D дизайну.

Наряду з функціями деталізації, збірок і 2D креслень, до складу входять інструменти для роботи з листовим металом, металоконструкціями, конфігурації деталі, модуль для написання керуючих програм (включений з активною підпискою).

SOLIDWORKS Professional

Розширена версія SOLIDWORKS Standard.

SOLIDWORKS Professional має безліч бібліотек стандартних кріплень і деталей, функцій для автоматичної оцінки виробничих витрат. Додаток має вбудовану утиліту PhotoView 360 для рендера моделей. SOLIDWORKS Professional включає інструмент, який надійно зберігає відомості про проект і відстежує всі зміни. Все це покликане спростити процес розробки та підвищення продуктивності проектування.

SOLIDWORKS Premium

Це комплексне рішення для створення об'ємних моделей, що володіє вдосконаленими інструментами для проведення моделювання.

За допомогою SOLIDWORKS Premium користувачі можуть тестувати продукт в режимі реального часу завдяки багатим і різноманітним методам моделювання. Використовуючи інструмент накладення допусків, ви можете уникнути деяких проблем ще на початку створення проекту.

SOLIDWORKS Premium дозволяє додавати дані друкованої плати в 3D-модель, створювати документацію електропроводки і трубопроводів. Крім того, додаток дозволяє використовувати в проекті зі сканованими даними в форматі 3D.

Дізнайтеся більше про рішення SOLIDWORKS

SOLIDWORKS 3D CAD — одна з найпопулярніших систем тривимірного проектування, що є основоположником даного класу систем для персональних комп'ютерів. Є як самостійним рішенням для проектування виробів, промислових об'єктів і випуску робочої документації, так і ядром для побудови комплексної системи конструкторсько-технологічної підготовки виробництва.

SOLIDWORKS CAM — CAM-система, що працює безпосередньо в середовищі SOLIDWORKS. Дерево обробки SOLIDWORKS CAM і його команди доступні у вікні SOLIDWORKS, дозволяють створювати траєкторії руху інструменту, не залишаючи CAD-систему, та зберігати їх в основному документі.

Організовує централізоване зберігання інженерних даних і логічно пов'язаних з ними файлів. Додаток SOLIDWORKS PDM організовує управління всім процесом розробки продукції та спрощує повторне використання вдалих проектних рішень.

Проектуйте і просувайте на ринку якісні продукти завдяки наочній і правдоподібній візуалізації ваших ідей. SOLIDWORKS Visualize призначений для створення професійних зображень фотографічної якості, анімацій та іншого 3D контенту найбільш швидким і простим способом.

Пакет SOLIDWORKS Composer дозволяє з легкістю відтворювати існуючу інформацію про 3D-моделі і в більш стислі терміни створювати та оновлювати високоякісні графічні матеріали, що розповідають про вироби, які поставляються, включаючи документацію, технічні ілюстрації, анімації та інтерактивні 3D-огляди.

Пакет SOLIDWORKS Electrical дозволяє спростити створення електричних схем завдяки інтуїтивному інтерфейсу, що забезпечує більш швидку розробку вбудованих електричних систем.

SOLIDWORKS Simulation - це повнофункціональне рішення для інженерних розрахунків та аналізу виробів, повністю інтегроване в робоче середовище SOLIDWORKS. Воно допомагає підприємствам швидше виводити продукцію на ринок, економити кошти і підтримувати високу якість виробів. З SOLIDWORKS Simulation можуть працювати не тільки фахівці з розрахунками та аналізу, а й інженери з конструкторських відділів.

SOLIDWORKS Flow Simulation - обчислювальний інструмент для моделювання потоків у текучому середовищі (CFD-аналіз) повністю вбудований в SOLIDWORKS. CFD є гарним доповненням, а іноді і повною заміною дорогих випробувань в аеродинамічній трубі або польових умовах.

SOLIDWORKS Plastics пропонує зручну симуляцію лиття під тиском, яка виявиться корисною розробникам пластмасових компонентів і прес-форм, а також аналітикам, що спеціалізуються на CAE.

Бажаєте дізнатися більше?
 
Наші контакти

Україна, Київ
Малевича вул., 86-Л, 03150
+380 (44) 383 4410
solidworks@softico.ua